Powered By Blogger

czwartek, 17 listopada 2011

CD RED - "Quick Look"

Na życzenie wrzucam wykres CD RED:Jak widać obecnie kurs konsoliduje się w wokół linii trendu spadkowego idącej od szczytu. Linia jest silnym oporem więc spółka zbiera siły na przeprowadzenie ataku. Niestety RSI jest wciąż wysokie a MACD dał sygnał S, dokładając do tego dzisiejszą bardzo złą sesję w USA to widzę nikłe szanse na przebicie tego oporu.Tutaj również widać, że kurs znalazł się przy górnym ograniczeniu i oporach, jednak ich przełamanie da sygnał Kupna.

PODSUMOWUJĄC:
Kurs obecnie konsoliduje się przy silnym oporze, na obecną chwilę przewiduję, że raczej dojdzie do korekty niż przebicia tego poziomu. Jeżeli jednak dojdzie do wybicia powyżej 5.93 to przewiduję wzrost do kolejnego mocnego oporu na 6.25. Przejście tego poziomu otwiera na 8zł a następnie na szczyt w okolicach 10 zł.

5 komentarzy:

 1. Witaj ;)

  Podobną dzisiaj analizę tej spółki dał mi kolega z pracy. Również zwrócił na nią uwagę i dodatkowym jego argumentem był dzisiejszy wzrost City Interactive który może pociągnąć za sobą właśnie cd-red.

  Ale nasza rozmowa odbyła się przed południem i nie wiedzieliśmy jak skończą się notowania w USA.

  Teraz wiemy i może być nieco ciężej ;)

  Pozdrawiam i gratuluję bloga.

  Makler.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo wszystko uważam, że CIA ma lepsze fundamenty do wzrostu, ale to prawda że te dwie czasem ciągną siebie za uszy. Póki co faktycznie wyglądało na chłodzenie wskaźników i zbieranie siły na wybicie, bo takiego oporu nie przechodzi się z marszu. Do pokonania linii prędzej czy później dojdzie bo jest spadkowa, czyli z czasem będzie niżej niż wyżej także na pewno do tego dojdzie ;)

  Dzięki i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wartym uwagi jest również spółka Grall. Jej wykres wygląda bardzo ciekawie.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy wykres można zaobserwować na PBG, ładne wsparcie oraz tworzenie się formacji zapowiadającej wzrosty ;)

  Kolejna to millennium, jest na podwójnym dnie. Zoabczymy jak się zachowa:)

  Dobra już się nie odzywam ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń