Powered By Blogger

piątek, 16 grudnia 2011

KGHM - "Quick Look"

Wczorajsza panika sprowadziła kurs na bardzo niskie poziomy, spójrzmy na wykres:


Jest to jedyny wykres na który warto obecnie spojrzeć gdyż wszystkie wsparcia z moich innych zestawień są wyłamane, ichimoku mocny trend spadkowy i ADX potwierdza wzrost tempa trendu spadkowego.

Tak czy siak ten wykres ma na celu pokazanie dlaczego nie spadliśmy niżej, przynajmniej wczoraj. W mojej ocenie spadek poniżej targetowanego 107 dziś powoduje realizację scenariusza 87 zł, gdzie znajduje się 62% zniesienia FIBO wzrostu 2009-2011 oraz b.solidna linia wsparcia.
Niestety wczoraj złamaliśmy (lub naruszyliśmy? do dyskusji) baardzo istotne wsparcie jakim jest 50% FIBO tak wielkiego ruchu, które powinno być doskonałym miejscem do odbicia. Jeżeli jednak inwestorzy dziś wezmą się do roboty (politycy nie pomagają) i wyniosą kurs powyżej 110-115 to można będzie to uznać za wypadek przy pracy czyli lekkie naruszenie poziomu.
Trzeba przypomnieć, że będą dziś rozliczane kontrakty na WIG20 i to może uwolnić wzrosty od poniedziałku, ważne żeby dziś utrzymać się nad wodą. Jeżeli z rana będzie panika to może być ciężko, ja jednak trzymam kciuki oraz trzymam KGH po cenie 111 zł.

3 komentarze:

  1. Posiadzasz akcje na ,,k" kupione po 111 ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak przecież napisał, po co więc o to pytać?!

    OdpowiedzUsuń
  3. licze że zamknie nad 108, jak nie to może być cienko. Jeżeli będzie źle to wywale albo dziś albo potrzymam do poneidziałku.

    OdpowiedzUsuń