Powered By Blogger

środa, 4 stycznia 2012

Cormay - "Quick Look"

Postanowiłem napisać o Cormay'u gdyż znalazł się w ciekawym miejscu. Na dzisiejszej sesji został jedną z najmocniej przecenionych spółek (jeżeli ktoś zna jakieś fundamentalne przyczyny to proszę pisać, będę wdzięczny!). Wykres natomiast sugeruje rychłe wstrzymanie przeceny w okolicach już 15 zł.


Proszę spojrzeć: Na poziomie 15.47 mamy już pierwsze wsparcie, jednak moim zdaniem lepszym miejsce do odbicia jest poziom 15.15 - 15.20 gdzie znajdują się 100-sesyjna, 200-sesyjna i linia trendu łącząca poprzednie szczyty. Wydaje mi się, że dwie długoterminowe średnie powinny powstrzymać dalszą przecenie, szczególnie że spółka w ostatnim czasie była jedną z najmocniejszych na GPW.


Z ichimoku również wynika, że powinien być to koniec spadków, szybkie zejście do chmury hossy. Patrząc na chmurę w następnych dniach powinniśmy jednak dostać szybkie odbicie, inaczej znajdziemy się wewnątrz chmury, która jednak będzie dawała support poziomie zbliżonych do dzisiejszego zamknięcia.


PODSUMOWUJĄC:
Dzisiejszy spadek daje szanse na złapanie spółki w trendzie wzrostowym, poziomy 15.15-20 powinny pojawić się tylko podczas sesji a nie w zamknięciu (tu najlepiej powyżej 15.50 i wtedy mamy młotek i idealna sytuację do ruchu w górę). Jeżeli akcje będą jednak dalej spadać i przebiją 15 zł zalecam ewakuację, gdyż następne dobre wsparcie to dopiero 13.20.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz