Powered By Blogger

wtorek, 17 stycznia 2012

Lubawa - "Quick Look"

Bardzo ciekawa sytuacja na Lubawie. Od dawna zmagała się z osuwającym się kursem na bardzo niskich obrotach. Od kilku dni jednak wykazuje się siłą i lekko rośnie. Jednak dzisiejsza świeca zmienia obraz sytuacji i daje szanse na kontynuacje wzrostu:


POZYTYWY:
Target na jutrzejszy dzień to 86 gr (92gr to byłoby przegięcie, tego już sobie nie wyobrażam). Pokonany został kijun który skłania się ku dołowi, natomiast tenkan idzie w górę i przy jutrzejszym pozytywnym dniu powinien powstać sygnał kupna potwierdzony przez chikou span. Dodam również, że dzisiejszy przełomowy wzrost powstał na ogromnym wolumenie, większym niż w całym poprzednim tygodniu - porównywalnym do tego ze sierpnia czy października. RSI daje jeszcze sporo miejsca do wzrostów.

ZAGROŻENIA
1. Wątpliwie dobra sytuacja na rynku, pomimo dwóch dni wzrostów dziś ukształtowała się brzydka świeczka na koniec sesji (nagrobek doji) oraz SP500 zdaje się nie dawać sobie rady poraz kolejny z poziomem 1295.
2. Obecne zagrożenie upatruje w średniej 100-sesyjnej na poziomie 83gr która może powstrzymać wzrost, który w takim wypadku okazałby się tylko spekulacyjnym wybiciem.

Jeżeli zobaczę słabość rynku, będę skracał Lubawę na poziomie 86 gr jeżeli będzie do tego okazja.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz