Powered By Blogger

wtorek, 7 lutego 2012

CEDC - potencjalnie wielkie ORGR

Na CEDC wczoraj doszło do wyjścia górą z linii szyi wielkie formacji ORGR która wróży ogromne wzrosty. Dodatkowo kiedy kurs otwarcia na dzisiejszej sesji powinien być około 7% wyżej niż wczorajsze zamknięcie co tylko potwierdza dalszy kierunek (wynika to z tego, że na NASDAQu zamknęły się notowania wczoraj na +9,5%, a w momencie zamykania polskiej giełdy były na około 2,5%). Jedyny element który jest Nam potrzebny do układanki to pozytywne rozwój tematu przejmowania firmy przez Rosjan (podobno rozstrzygnięcie ma być 8 lutego, także już zaraz).

Przejdźmy do wykresu:

Formacja na wykresie się zgadza, wyraźnie widać ramiona i głowę, dodatkowo wolumen również się zgadza, zaraz przed wybiciem z szyi doszło do największego wolumenu od bardzo dawna co jest zgodne z pozytywnym potwierdzeniem chęci wybicia z tej formacji.
Wystarczy spojrzeć na potencjalną wypłatę z tej formacji - około 100% !!!

Dla niedowiarków, że tak wygląda ORGR tutaj przykładowy niedawno zrealizowany ORGR na Wieltonie:

Sytuacja niemal analogiczna, jednoczesne wyłamanie linii szyi oraz wyjście z chmury na zwiększonym obrocie. Zobaczcie jak szło :) Nawet nie miało zbytnio czasu na korektę.

Trzymam kciuki za zrealizowanie się tego scenariusza, może być bombowo :)

3 komentarze:

 1. Miejmy nadzieję, że AT w tym przypadku zadziała podręcznikowo :) Jeżeli tak to będzie to złoty strzał.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż, dużo zależy od tego jak się dogadają z Russian Standardem, jeżeli będą jakieś wałki to ludzie mogą się zniechęcić. Ja trzymam kciuki :) Teraz łapiemy korektę na CEDC miejmy nadzieje gdzieś w okolice 17.50. Ja zrealziowałem swój zysk po 18.80

  OdpowiedzUsuń
 3. Orgr jedno a zajebisty klin znizkujacy to drugie.

  Oba mocno bycze.

  Szak

  OdpowiedzUsuń