Powered By Blogger

czwartek, 7 kwietnia 2011

AGROTON - update

O AGT pisałem jakiś czas temu (TUTAJ!), sytuacja wyglądała całkiem nieźle jednak kurs nie był w stanie pokonać oporu w postaci 62% FIBO i całkowicie dał za wygraną niedźwiedziom.

Jednak wracam do spółki, gdyż kurs zbliża się do zniesienia 38% oraz bardzo mocnego wsparcia znajdującego się niedaleko tegoż zniesienia.

 Oto wykres:
W mojej ocenie kurs nie powinien zejść poniżej linii wsparcia (33,8-34,2 w zależności kiedy dojdzie do tego poziomu) i wrócić do wzrostów z ponowną próbą atakuj na poprzedni poziom 38zł.
Złym sygnałem jest całkowity brak zainteresowania spółką, co można zaobserwować po obrotach, jednak jeżeli ludzie wrócą i spółka zacznie rosnąć to może tym razem uda się sforsować to, czego nie udało się poprzednim razem. Ja zamierzam się przyglądać dalszemu rozwojowi wydarzeń.

UPDATE 11-04-2011Wzrostowa ważka doji po silnym spadku sugeruje rozpoczęcie wzrostów. Niestety wolumen nie potwierdza tej formacji, więc należy czekać na rozwój wypadków. Spółka fundamentalnie też chyba nie daje wielkich zachęt do powrotu do niej.

UPDATE 12-04-2011Zgodnie z przewidywaniami kurs pięknie się odbił wzrastając pod koniec sesji o 2,77%. To całkiem niezłe osiągnięcie biorąc pod uwagę szeroki rynek, gdzie dominował kolor czerwony. Bardzo niski wolumen niestety sugeruje, że nie wszyscy wierzą w powrót na ścieżkę wzrostu także czekamy na przebicie poziomu FIBO a następnie wybicie z trójkąta. Wtedy powinni wrócić inwestorzy do spółki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz