Powered By Blogger

poniedziałek, 28 marca 2011

AGROTON - "Quick Look"

Zgodnie z prośbą, wrzucam kreskę AGT. Spółka jest nowa na GPW - zadebiutowała na początku listopada 2010 roku. Cieszę się, że ktoś rzucił pomysł analizy tej spółki gdyż wcześniej na nią nie zwracałem uwagi, a sytuacja techniczna faktycznie prezentuje się bardzo pozytywnie.
Dolna linia wsparcia idealnie wyznaczyła niedawne dno, także w przyszłości zdecydowanie nie należy o niej zapominać - na szczęście podąża ona w prawidłowym, czyli wzrostowym kierunku. Kilka sesji temu doszło do wybicia, który zniósł większość dotychczasowego wzrostu. 3 sesje temu doszło do przecięcia średniej pięciodniowej z wolniejszą 15stką, i obecnie ewidentnie zamierza ona atakować średnioterminową 45-tkę. Pierwszy silny opór jest całkiem niedaleko - jest to poprzedni maksymalny zasięg ceny, który idealnie pokrywa się z 62% FIBO, co nadaje mu siły. Pokonanie go otwiera drogę na poprzedni szczyt na poziomie 39,80 zł.

Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe informacje na temat tej spółki to zachęcam do dzielenia się nimi w komentarzach.

2 komentarze:

  1. Dzięki Może wrzuc na bankiera. Tak jak robi to na-plus Napewno dużo ludzi się zainteresuje Analiza rzeczowa i konkretna.
    Pozdro

    OdpowiedzUsuń
  2. bankier to śmietnik... lepiej na beststock-a

    OdpowiedzUsuń